Forum Klanu Senju

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-08-24 17:41:57

Itachi258

Kage

Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 15
Punktów :   

Ulubione i znienawidzone postacie

W tym, nowym temacie proszę uprzejmie o wszelkie dyskusje o swoich ulubionych postaciach i tych znienawidzonych.
Dyskusję mają być rzeczowe, kulturalne i nie przekraczające granic dobrego smaku -> emocje tak, bluzgi nie!

I przy każdej wypowiedzi musi się znaleźć wyjaśnienie, czemu akurat daną postać lubimy bądź nie. Brak takiego wyjaśnienia, lub napisanie go "na odwal", spowoduje wyrzucenie takiego posta.

Także, jak opisujemy postaci kilka, to wszystkie muszą znaleźć się w jednym poście, a nie być rozrzucone po całym temacie jak jajka na Wielkanoc. Takie zachowanie, sprzeczne z regulaminem będzie traktowanie jako nabijanie i również usuwane.
Serdecznie zapraszam do dyskusji.


Zaczynam!

No więc rozpoczynam :

Ulubione postacie :

1.AKAMARU - fajny pies,ja tam go zaliczam jako postać  filler 'długi dzień kiby' był okropny  śmiechowy ziom - (także filler) jak naruciakowi na twarz nasikał a on to polizał z okrzykiem 'to jest słone!' to było dobre 
1.SHIKAMARU - egzekwo z AKAMARU bo jego zachowanie też mi bardzo pasi  Podejście do życia the best,inteligencja - the best i w ogóle we wszystkim go lubie 
1.Rock Lee - za to że sie nie poddaje,za konoha senpuu i pozostałe fajne tai.Też śmiechowy,porównywalny do Gaia 
1.Kisame - Za przypominanie Gaiowi kim jest  Za zachowanie,za ładne suitony,wygląd i Samehade 

Mniej ulubione postacie :

2.Naruto - bardziej lubiłem go w 1 serii jako idiote  niż w shippuuddenie jako bardziej dojrzałą osobe  Teraz jest mniej śmiechu chociaż na szczęście jeszcze całkiem nie dorósł  Ogólnie jest spoko 
1.Deidara - egzekwo z naruciakiem.Uwielbiam go za jego sztuke,KATSU! Jego zachowanie też jest ok - jak tu zioma nie lubić 
1.Gai - śmiechowy koleś - tylko taki argument  Powrót z Kakashim do Konohy, fajne pojedynki z Kakashim...mógłbym jeszcze troche wymieniać ale mi sie nie chce 

Znienawidzone postacie :

1.Itachi - jedyna postać której strasznie nie trawie w Naruto.Wygląd,zachowanie,normalnie nie wiem czemu ale nie moge na niego patrzeć! Nie umiem tego wytłumaczyć ale poprostu go nienawidze 


//a co do reszty postaci to wszystkie lubie troche mniej niż 'mniej ulu postacie'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.generally.pun.pl www.gdphotography.pun.pl www.svrkiller.pun.pl www.bbmtm.pun.pl www.sid.pun.pl